Szafa TV11 Topaz Venge

  • 103
  • Producent: Meble Jan Tłok
  • szt.
  • 1 446,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Wymiary:
szer. 1080 mm
wys. 1990 mm
gł. 600 mm

Szafa TV11 Topaz Venge

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne szafy w atrakcyjnych cenach. Asortyment obejmuje różnorodne meble w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych rozmiarach, co ułatwia idealne dopasowanie do Państwa wnętrz. Dysponujemy meblami w różnych stylach, które odnajdą się niemalże w każdym wnętrzu, wprowadzając do niego niepowtarzalny klimat oraz elegancję. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, które mają bezpośrednie przełożenie na wysoką trwałość każdego mebla. Wszystko to sprawia, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas. Na niniejszej stronie prezentujemy szafę TV11 Topaz Venge, która wyróżnia się spośród innych swoich eleganckim i klasycznym charakterem.

O czym warto pamiętać decydując się na zakup szaf TV11 Topaz Venge oraz innych modeli?

Aby móc zapewnić sobie porządek i ład w danym pomieszczeniu, warto już zawczasu pomyśleć o odpowiednim wnętrzu szafy TV11 Topaz Venge. Oczywiście inny będzie jej plan w sytuacji, gdy przeznaczeniem szafy będą wyłącznie ubrania, innym, gdy spełniać będzie ona rolę garderoby, a jeszcze innym w sytuacji, w której będzie ona służyć przechowywaniu sprzętów domowych, takich jak suszarki na ubrania, czy deski do prasowania. O tym, do czego będzie służyć, trzeba zakomunikować już na etapie zamawiania szafy. Wówczas otrzymają Państwo pewność nabycia mebla, który spełniać będzie wszystkie Wasze potrzeby i wymagania.

Chcąc mieć pewność nabycia mebla z najwyższej półki, który będzie funkcjonować w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas, warto zdecydować się na zakup szafy TV11 Topaz Venge. Jest to mebel cieszący się wieloma pozytywnymi rekomendacjami, głównie za sprawą swojej funkcjonalności, estetyki, jak i solidności wykonania. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do zakupów. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.