Szafa York I

  • 1327
  • Producent: Stolar
  • szt.
  • 819,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Szafa York I
wymiary: 180/200/61
 kolorystyka: venge/ szkło wanilia/ dąb mleczny/ szkło brąz

Szafa York I – postaw na oryginalność

Szafa York I to propozycja przede wszystkim dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań. Jest to mebel, który zachwyca swoim wyglądem nawet najbardziej wymagających Klientów, a wszystko to dzięki ciekawej kolorystyce, jaką jest venge waniliowe szkło, szkło brązowe, jak i dąb mleczny oraz nowoczesnemu designowi. Szafa ta jest bardzo praktyczna również za sprawą dużej pojemności, która sprawia, że bez jej posiadacze bez problemu pomieszczą wszystkie swoje ubrania oraz inne rzeczy. Wymiary szafy to 180/200/61 centymetrów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z niniejszą ofertą.

Szafy York I – do niewielkich pomieszczeń i nie tylko

Szafy York I sprawdzą się przede wszystkim w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu, lecz nie tylko. Dzięki wygodnym, przesuwanym drzwiom, przed szafą nie musi znajdować się dużo miejsca, by móc w sposób komfortowy z niej korzystać. W praktyce oznacza to, że przestrzeń ta może wynosić około 60 centymetrów, czyli tyle, by móc przed nią bez problemu stanąć. Szafa ta zdaje egzamin przede wszystkim w niewielkich sypialniach. Tuż przy niej można postawić łóżko, nie martwiąc się jednocześnie, że będziemy mieć problem z otworzeniem drzwi, jak mogłoby się zdarzyć w przypadku posiadania klasycznych, otwieranych szaf. Podobna sytuacja ma miejsce w wąskich korytarzach i przedpokojach, w których to otworzenie drzwi szafy mogłoby całkowicie zablokować przejście.

York I to mebel dedykowany osobom poszukującym rozwiązań praktycznych, solidnych i nowoczesnych. Do jej produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że szafa ta będzie służyć całkowicie niezawodnie przez wiele lat od momentu jej nabycia. Jeżeli również i Państwo chcą być jej posiadaczami, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

[h1]Szafa York I