Szafa York IX

  • 1334
  • Producent: Stolar
  • szt.
  • 884,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Szafa York IX
wymiary: 180/200/61
 kolorystyka: venge/ śliwa/ lustro/ szkło czarne

Szafa z charakterem

Jedną z szaf, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów jest model York IX, który wyróżnia się przede wszystkim charakterystycznym, delikatnie pofalowanym lustrem, które zostało ozdobione eleganckim, czarnym szkłem. Na wyróżnienie zasługuje także kolorystyka mebla, jaką jest venge i śliwa, która prezentuje się bardzo oryginalnie. Szafa ta doskonale odnajdzie się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylistyki, w jakiej zostało zaprojektowane, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na jej zakup. Jeżeli chcą być Państwo jedną z nich, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą propozycją.

Korzyści wynikające z posiadania szafy York IX

Montaż szafy York IX z drzwiami przesuwnymi daje efekt dodatkowej przestrzeni. Poza maksymalnym wykorzystaniem powierzchni od sufitu do podłogi, mogą Państwo korzystać również z dobrodziejstw rozsuwanych drzwi. Jej posiadacze nie muszą przejmować się przestrzenią niezbędną do otwarcia drzwi, co jest bardzo wygodne. Ten rodzaj drzwi doskonale odnajdzie się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, w których to szafa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie łóżka, kanapy, czy też stolika. W praktyce wystarczy więc nieduży odstęp, by móc podejść do szafy, bez konieczności zastanawiania się, w jaki sposób ją otworzyć.

Wielu osobom szafa może kojarzyć się z czymś dużym, topornym i ciężkim, to w praktyce wcale nie musi tak być, czego dowodem jest model York IX. Nasze meble to rozwiązania ponadczasowe oraz bardzo funkcjonalne, dzięki czemu odnajdą się one zarówno w przypadku dużych, jak i tych nieco mniejszych przestrzeni. Dysponujemy meblami pochodzącymi od najlepszych producentów funkcjonujących w branży, dzięki czemu mają Państwo pewność nabycia produktów solidnych i niezawodnych. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby poszukujące niezawodnych mebli z najwyższej półki.

[h1]Szafa York IX