Szafa York V

  • 1331
  • Producent: Stolar
  • szt.
  • 819,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Szafa York V
wymiary: 180/200/61
 kolorystyka: venge/ śliwa/ szkło czarne

Szafa York V – do każdej sypialni

Jeżeli chcą Państwo nabyć mebel uniwersalny, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentował się doskonale, warto wybrać szafę York V. Jej wymiary to 180/200/61, co oznacza, że bez problemu pomieści ubrania oraz inne rzeczy znajdujące się w domu. Na wyróżnienie zasługuje także jej kolor, który doskonale odnajdzie się przede wszystkim we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, dodając im elegancji i niepowtarzalnego klimatu. Elementem charakterystycznym w przypadku tego modelu są szklane, prostokątne elementy dekoracyjne, które sprawiają, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Jeżeli również i Państwo poszukują tej właśnie szafy, serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z niniejszą propozycją.

Gdzie odnajdą się szafy York V?

Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, należy na wstępie zaprzeczyć twierdzeniu, że szafa przesuwna, taka jak prezentowany tu model York V, sprawdzi się wyłącznie w przedpokoju lub sypialni. Rzeczywiście, mogło tak być w przeszłości, kiedy to szafa była postrzegana wyłącznie jako mebel służący do przechowywania, nie patrząc na jej estetykę. Jednakże dzisiaj mebel ten ma zupełnie inny wymiar. Tak duża różnorodność wypełnień, kolorów, kształtów, jak również faktur, spowodowały, że komponując ze sobą różne elementy, jesteśmy w stanie stworzyć mebel, który stanie się ozdobą samą w sobie.

Szafa York V to mebel przede wszystkim uniwersalny, ponieważ może łączyć w sobie miejsce do przechowywania ubrań z miejscem przeznaczonym na sprzęt RTV. Co więcej, tego typu szafy przesuwane mogą służyć jako separator lub też łącznik stref w ramach jednego wnętrza. Dlatego też, zastanawiając się nad miejscem umieszczenia szafy w mieszkaniu, czy też domu, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaką ma pełnić ona funkcję.

[h1]Szafa York V