Szafa York VI

  • 1332
  • Producent: Stolar
  • szt.
  • 884,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Szafa York VI
wymiary: 180/200/61
 kolorystyka: venge/ śliwa/ lustro

Szafa dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań

Szafa York VI to propozycja przede wszystkim dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań. Jest to mebel, który zachwyca swoim wyglądem nawet najbardziej wymagających Klientów, a wszystko to dzięki ciekawej kolorystyce, jaką jest venge i śliwa oraz nowoczesnemu designowi. Szafa ta jest bardzo praktyczna również za sprawą dużego lustra, w jakie została wyposażona, dzięki czemu jej posiadacze nie będą musieli znajdować osobnej przestrzeni na montaż wiszącego lustra. Wymiary szafy to 180/200/600 centymetrów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z niniejszą ofertą.

Gdzie sprawdzą się szafy York VI?

Dostępne w naszej ofercie szafy York VI sprawdzą się przede wszystkim w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu, lecz nie tylko. Dzięki wygodnym, przesuwanym drzwiom, przed szafą nie musi znajdować się dużo miejsca, by móc w sposób komfortowy z niej korzystać. W praktyce oznacza to, że przestrzeń ta może wynosić około 60 centymetrów, czyli tyle, by móc przed nią bez problemu stanąć. Szafa ta zdaje egzamin przede wszystkim w niewielkich sypialniach. Tuż przy niej można postawić łóżko, nie martwiąc się jednocześnie, że będziemy mieć problem z otworzeniem drzwi, jak mogłoby się zdarzyć w przypadku posiadania klasycznych, otwieranych szaf. Podobna sytuacja ma miejsce w wąskich korytarzach i przedpokojach, w których to otworzenie drzwi szafy mogłoby całkowicie zablokować przejście.

Szafa York VI to mebel dedykowany osobom poszukującym rozwiązań praktycznych, solidnych i nowoczesnych. Do jej produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że szafa ta będzie służyć całkowicie niezawodnie przez wiele lat od momentu jej nabycia.

[h1]Szafa York VI