Szafa Zonda z lustrem

  • 2829
  • Producent: Maridex
  • szt.
  • 1 533,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Z19 - SZAFA ZONDA Z LUSTREM

Szafy

NOWOŚĆ!

 

 

Kolorystyka:

  • popiel / biały połysk

 

Wymiary:

210/206/63 cm

wys./szer./gł.

Nowoczesna szafa Zonda z lustrem

Istnieje wiele powodów, dla których szafa Zonda z lustrem cieszy się tak dużą popularnością wśród wielu naszych Klientów. Jednym z nich jest z całą pewnością nowoczesny design, który został podkreślony przez kolorystykę mebla, jaką jest popiel oraz biały połysk. Szafa ta doskonale odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, lecz nie tylko. Jej wysokość wynosi 210 cm, szerokość 206 cm, zaś głębokość 63 centymetry, co sprawia, że charakteryzuje ją duża pojemność oraz wygoda użytkowania.

Chcąc nabyć mebel elegancki, ponadczasowy i praktyczny, warto zdecydować się na zakup szafy Zonda z lustrem. Szafa z drzwiami przesuwnymi to model uniwersalny, który nigdy nie wyjdzie z mody i który pozwala perfekcyjnie wykorzystać dostępne w danym pomieszczeniu miejsce. Ustawność, pakowność, jak również możliwość pełnego dopasowania do wystroju, to tylko część z wielu zalet tego typu rozwiązania. Na wyróżnienie zasługuje także duże lustro, dzięki któremu będziemy mogli przeglądać się bez najmniejszego problemu.

Zapraszamy do zakupu szaf Zonda z lustrem

Wielu osobom szafa może kojarzyć się z czymś dużym, topornym i ciężkim, to w praktyce wcale nie musi tak być, czego dowodem jest model Zonda. Nasze meble to rozwiązania ponadczasowe oraz bardzo funkcjonalne, dzięki czemu odnajdą się one zarówno w przypadku dużych, jak i tych nieco mniejszych przestrzeni. Dysponujemy meblami pochodzącymi od najlepszych producentów funkcjonujących w branży, dzięki czemu mają Państwo pewność nabycia produktów solidnych i niezawodnych. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby poszukujące niezawodnych mebli z najwyższej półki.

[h1]Szafa Zonda z lustrem