SZD1 Sydney Szafa

  • 85
  • Producent: Meble Jan Tłok
  • szt.
  • 714,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

SZD1 Sydney

Wymiary:
szer. 656 mm
wys. 2000 mm
gł. 607 mm

Elegancka szafa Sydney

Jeżeli pragną Państwo zakupić mebel uniwersalny, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentował się doskonale, warto wybrać szafę SZD1 Sydney. Jej wysokość wynosi 2000 mm, a szerokość 656 mm, dzięki czemu bez problemu pomieści ubrania oraz inne rzeczy znajdujące się w domu. Na wyróżnienie zasługuje także jej ciemnobrązowy kolor, który doskonale odnajdzie się przede wszystkim we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, dodając im elegancji i niepowtarzalnego klimatu. Szafa ta dedykowana jest przede wszystkim pomieszczeniom o niewielkim metrażu, lecz nie tylko. Dzięki swojej pojemności będzie ona w stanie pomieścić wszelkie niezbędne rzeczy oraz akcesoria, znajdujące się w domu, czy też mieszkaniu.

O czym należy pamiętać decydując się na zakup szaf SZD1 Sydney?

Aby móc zapewnić sobie porządek i ład w danym pomieszczeniu, warto już zawczasu pomyśleć o odpowiednim wnętrzu szafy SZD1 Sydney. Oczywiście inny będzie jej plan w sytuacji, gdy przeznaczeniem szafy będą wyłącznie ubrania, innym, gdy spełniać będzie ona rolę garderoby, a jeszcze innym w sytuacji, w której będzie ona służyć przechowywaniu sprzętów domowych, takich jak suszarki na ubrania, czy deski do prasowania. O tym, do czego będzie służyć, trzeba zakomunikować już na etapie zamawiania szafy. Wówczas otrzymają Państwo pewność nabycia mebla, który spełniać będzie wszystkie Wasze potrzeby i wymagania.

Zapraszamy do zakupu szaf SZD1 Sydney

SZD1 Sydney to mebel, który od samego początku naszej działalności cieszy się bardzo dużym uznaniem. Na wyróżnienie zasługuje nie tylko ponadczasowy design szafy, ale również duża jej pojemność. Jest to więc prosty i sprawdzony sposób na uporządkowanie danej przestrzeni, która sprawi, że przebywanie w niej stanie się prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi meblami, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

[h1]SZD1 Sydney Szafa