SZD2 Sydney Szafa

  • 86
  • Producent: Meble Jan Tłok
  • szt.
  • 1 070,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

SZD2 Sydney Szafa

Wymiary:
szer. 1000 mm
wys. 2000 mm
gł. 607

Ponadczasowa szafa SZD2 Sydney

Chcąc nabyć mebel uniwersalny, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentował się doskonale, warto wybrać szafę SZD2 Sydney. Jej wysokość wynosi 2000 mm, a szerokość 1000 mm, dzięki czemu bez problemu pomieści ubrania oraz inne rzeczy znajdujące się w domu. Na wyróżnienie zasługuje także jej ciemnobrązowy kolor, który doskonale odnajdzie się przede wszystkim we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, dodając im elegancji i niepowtarzalnego klimatu. Jeżeli również i Państwo poszukują tej właśnie szafy, serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z niniejszą propozycją.

Na co zwracać uwagę decydując się na zakup szaf SZD2 Sydney oraz innych modeli?

Dla jednych szafa jest miejscem przechowywania ubrań, pościeli oraz innych rzeczy niezbędnych w każdym domu. Dla drugich może być to sposób na uporządkowanie codzienności. Decydując się na zakup SZD2 Sydney, bądź też innego modelu, warto dokładnie zastanowić się nad kilkoma parametrami, takimi jak między innymi: styl, pojemność, kolor oraz dostępne w danym wnętrzu miejsce. Dzięki temu będziemy w stanie dopasować szafę oraz jej cechy do wszystkich naszych potrzeb oraz wymagań.

Korzystna oferta szaf

Wszystkie osoby chcące nabyć szafy SZD2 Sydney serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Znaleźć w niej można nowoczesne meble, które odnajdą się niemalże w każdym wnętrzu, niezależnie od ich wielkości, czy też stylistyki. Dysponujemy różnymi rodzajami szaf, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każda osoba odwiedzająca nasz internetowy sklep znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Bardzo chętnie odpowiemy na każde z nich w możliwie jak najkrótszym czasie.

[h1]SZD2 Sydney Szafa