Jak kupować ?

Zamówienie mebli

  1. Zamówienia składamy poprzez zarejestrowanie się w sklepie oraz wybranie odpowiednich mebli klikając na koszyk zakupów.
  2. Zamówienia można składać również poprzez wysłanie maila z zamówieniem lub prośbą o kontakt telefoniczny. Wówczas pracownik będzię oddzwaniał do Państwa w celu potwierdzenia lub przyjęcia zamówienia.
  3. Zamówienia potwierdzane są pocztą elektroniczną lub telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 2 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
  4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
  5. Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia istnieje możliwość zapłacenia przelewem. W tej sytuacji po otrzymaniu całej kwoty za zamówione meble automatycznie realizujemy zamówienie.
  6. Udostępniamy również możliwość zakupu mebli na raty na warunkach ustalonych przez firmę udzielającą kredytu.
  7. Istnieje również możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze przez klienta, wówczas jednak wymagamy wpłaty na konto zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia.

Transport - cennik

W celu poznania aktualnego cennika dostawy prosimy o kontakt pod nr:
62 742 21 25
lub przesłanie zapytania na adres:
salonmebliaga@gmail.com