Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne są szczególnie chętnie kupowane przez klientów w naszym salonie. Kuchnia to serce domu, miejsce spotkań całej rodziny dlatego też wybór mebli do jej urządzenia jest taki istotny. Proponujemy rozpatrzeć ofertę naszej firmy.

Salon meblowy „Aga” zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie urządzania i wyposażenia kuchni-począwszy od wykonania pomiarów w domu klienta poprzez sporządzenie profesjonalnego projektu mebli kuchennych w formie wizualizacji komputerowej 3D aż do realizacji transportu i montażu u klienta.

 

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór frontów oraz płyt meblowych, blatów ,uchwytów czy wyposażenia kuchennego. Dobór tych elementów kuchni jest indywidualny według gustu klienta. Stałą ekspozycje mebli kuchennych możne oglądać na miejscu w salonie w Pleszewie a przykłady realizowanych kuchni oraz na zdjęcia zaprezentowanych tutaj.

 

Wszelkie zapytania odnośnie naszych mebli, prosimy kierować pod podane j numery telefonów, bądź adres mailowy.

Z wielką przyjemnością udzielimy Państwu również odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące zarówno cen, stosowanych materiałów, technologii, jak również pomożemy w wyborze idealnych mebli do Państwa mieszkań i domów.