Regulamin

Składanie zamówień

 1. Złożenie zamówienia w Sklepie nie jest traktowane jako przystąpienie Klienta do umowy kupna-sprzedaży i nie ma charakteru wiążącego dla żadnej ze stron.
 2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma od Sklepu dwa e-maile:
  • automatycznie wygenerowany e-mail potwierdzający fakt wpłynięcia zamówienia na serwer Sklepu,
  • e-mail, w którym Sklep potwierdzi gotowość do sprzedaży zamówionych produktów, doprecyzuje szczegóły realizacji zamówienia i poinformuje Klienta o kosztach dostawy towaru (o ile te zostaną naliczone). Oferta transakcji złożona Klientowi w tym mailu jest dla Sklepu wiążącą przez okres jednego tygodnia.
 3. Wpłata na konto bankowe lub do kasy Sklepu należnej kwoty jest równoznaczna z akceptacją przez Klienta wszystkich warunków transakcji przedstawionych przez Sklep w e-mailu i jego przystąpieniem do umowy kupna - sprzedaży.
 4. W momencie odnotowania płatności Sklep przystępuje do realizacji zamówienia.
 5. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości odnośnie złożonego przez Klienta zamówienia istnieje możliwość dodatkowych kontaktów telefonicznych lub mailowych z Klientem.

Dostawa i Koszty wysyłki

 1. Meble zakupione w naszym sklepie internetowym dowozimy własnym transportem lub firmą transportową.
 2. Koszt transportu ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie, a jego wysokość zależy od odległości, wartości zamówienia. Koszt dostawy mebli wynosi od 0-200zł w zależności od odległości do klienta, oraz wartości zamówienia. Szczegółową wycenę kosztów dostawy uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: 509 441 223 (w godzinach od 9:00 do 17:00) lub drogą mailową: sklep@salonmebliaga.pl.
  Uwaga dostawa na terenie całej polski kosztuje 99 zł
 3. Koszty dostawy nie obejmują usługi wnoszenia mebli i ich montażu. Usługa montażu jest możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu w uwagach do zamówienia chęci skorzystania z tej usługi.
 4. Informujemy Szanownych klientów że nie świadczymy usługi wnoszenia mebli do domu klienta.
 5. Informację o formie i koszcie transportu Klient otrzyma w e-mailu, w którym Sklep odpowiada na zamówienie złożone przez Klienta. Dopiero po otrzymaniu tej informacji Klient decyduje o zawarciu umowy kupna-sprzedaży.
 6. Meble dostarczane są w paczkach, do samodzielnego montażu lub w całości (zależnie od typu i modelu produktu).
 7. Dostawa towaru następuje po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem terminu wysyłki. W zakresie uzgodnienia daty wysyłki preferowaną przez Sklep formą kontaktu z Klientem jest rozmowa telefoniczna.
 8. Klient w momencie wysyłki otrzymuje od Sklepu maila z informacją o numerze telefonu do kierowcy wiązącego zamówienie.

Formy płatności

 1. W Sklepie przyjęte są dwie formy płatności: przedpłata oraz kredyt z tytułu sprzedaży na raty. Zasady na jakich dokonuje się sprzedaży na raty znajdują się na osobnej podstronie.
 2. Podstawową formą płatności przyjętą w Sklepie jest przedpłata.
 3. Płatności mogą być dokonane przelewem na konto bankowe sprzedawcy lub wpłatą gotówkową do kasy w naszym sklepie meblowym w Pleszewie.
 4. Podstawą dokonania płatności jest e-mail wysłany przez Sklep do Klienta. Znajdują się w nim wszystkie dane niezbędne do dokonania operacji tj:
  • dane osobowe Klienta - zgodne z zamówieniem,
  • numer konta bankowego, na które Klient dokonuje wpłaty,
  • nazwę i adres właściciela rachunku,
  • tytuł zapłaty,
  • adresy sklepu meblowego w Pleszewie
 5. Na specjalne życzenie Sklep może wystawić Fakturę Pro Forma, na podstawie której Klient dokona płatności za zamówiony towar.
 6. Każde zrealizowane Zamówienie jest dokumentowane Fakturą VAT, które razem z towarem są wysyłane do Klienta na adres pocztowy wskazany w Formularzu Rejestracyjnym.

Termin realizacji

 1. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie wpływu należności za zamówienie na konto bankowe lub do kasy Sklepu.
 2. Termin realizacji zamówienia rozumiany jest jako czas, który upływa od rozpoczęcia przez Sklep realizacji zamówienia do chwili skompletowania wszystkich składowych zamówienia i przygotowania towaru do wysyłki (przy czym uwzględniane są tylko dni robocze).
 3. Czas realizacji ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie (od 2 do 6 tygodni).
 4. Warunkiem wysłania towaru do Klienta jest uregulowanie przez Klienta całej należności za zamówienie lub zadatku w wysokości 30 % kwoty zamówienia oraz uzgodnienie z nim daty wysyłki towaru.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji lub anulowania zamówienia z przyczyn od siebie niezależnych, o czym zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.
 6. W przypadku anulowania przez Sklep zamówienia wszelkie kwoty wpłacone przez Klienta na poczet tego zamówienia zostaną mu zwrócone.

Zdjęcia produktów

 1. Dekoracje wizualizacji mebli prezentowane w poszczególnych produktach takie jak np. wazony, sprzęt rtv, kwiaty, naczynia itp. nie są przedmiotem sprzedaży.
 2. W przypadku, gdy na wizualizacji przedmiot sprzedaży jest zaznaczony więcej niż jeden raz, wówczas sprzedaży podlega jedna sztuka danego produktu. (Nie obowiązuje, jeżeli w opisie produktu zaznaczono o ile sztuk chodzi).