Szafa przesuwna 2 drzwiowa, z lustrem ARTI AR-04

  • 2559
  • Producent: Dig-Net
  • Dostępność: DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE od 14 do 42 dni
  • szt.
  • 1 229,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
Wysokość w centymetrach 215 cm
Szerokość w centymetrach 150 cm
Głębokość w centymetrach 60 cm

produkt pakowany w paczki, przeznaczony do samodzielnego montażu

Funkcjonalność szaf ARTI AR-04

Istnieją szafy, które nigdy nie wyjdą z mody, a wszystko to za sprawą swojej funkcjonalności oraz designu. Jedną z nich jest szafa Szfa ARTI AR-04, która cieszy się wieloma pozytywnymi rekomendacjami pochodzącymi od osób, które zdecydowały się na jej zakup. Doskonale sprawdzi się niemalże w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu oraz wielkości, wprowadzając do niego ład, harmonię i porządek. Jest to szafa rozsuwana, która zachwyca swoim wyglądem nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z niniejszą ofertą.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup szaf Szfa ARTI AR-04

Chcąc nabyć mebel elegancki, ponadczasowy i praktyczny, warto zdecydować się na zakup szafy ARTI AR-04. Szafa z drzwiami przesuwnymi to model uniwersalny, który nigdy nie wyjdzie z mody i który pozwala perfekcyjnie wykorzystać dostępne w danym pomieszczeniu miejsce. Ustawność, pakowność, jak również możliwość pełnego dopasowania do wystroju, to tylko część z wielu zalet tego typu rozwiązania. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup dostępnych na niniejszej stronie szaf!

Uniwersalność szaf Szfa ARTI AR-04

Warto również wiedzieć, że szafy Szfa ARTI AR-04 odnajdą się zarówno na korytarzu, w sypialni, salonie, przedpokoju, jak i pokoju dziecka. Wyróżnia je przede wszystkim duża funkcjonalność. Pamiętajmy, że w szafie powinno znaleźć się wszystko to, czego nie chcielibyśmy eksponować w naszym domu. To właśnie między innymi dlatego do sypialni oraz dziecięcego pokoju należy wybrać modele mające dużą liczbę półek oraz część przeznaczoną do wieszania ubrań. Mebel ten powinien być także odpowiednio głęboki, by bez problemu mieścił w sobie przedmioty, których nie wykorzystujemy na co dzień.

[h1]Szafa ARTI AR-04