Szafa przesuwna biała z lustrem i czarnym szkłem Wika 203

  • 2417
  • Producent: Stolar
  • Dostępność: NIEDOSTĘPNY

WYMIARY:

Szerokość: 203 cm
Wysokość: 215 cm
Głębokość: 61 cm

korpus - biały; front - czarne szkło, lustro. 

Okucia SEVROLL.

Szafy Wika 203 i ich uniwersalność

Szafy Wika 203 to mebel, który cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Są to przede wszystkim meble przesuwne w różnych kolorach i rozmiarach ułatwiając idealne dopasowanie do Państwa wnętrz. Dysponujemy meblami w różnych stylach, które odnajdą się niemalże w każdym wnętrzu, wprowadzając do niego niepowtarzalny klimat oraz elegancję. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, które mają bezpośrednie przełożenie na wysoką trwałość każdego mebla. Wszystko to sprawia, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas. Jeżeli poszukują Państwo szaf Wika, to nie mogliście trafić lepiej.

Nowoczesny styl szaf Wika 203

Wielu osobom szafa może kojarzyć się z czymś dużym, topornym i ciężkim, to w praktyce wcale nie musi tak być, czego dowodem jest model Wika 203. W naszym asortymencie można znaleźć wiele różnych szaf, które od lat podbijają serca naszych Klientów nie tylko swoim nowoczesnym i oryginalnym designem, ale i solidnością wykonania. Nasze szafy to rozwiązania ponadczasowe oraz bardzo funkcjonalne, dzięki czemu odnajdą się one zarówno w przypadku dużych, jak i tych nieco mniejszych przestrzeni. Dysponujemy meblami pochodzącymi od najlepszych producentów funkcjonujących w branży, dzięki czemu mają Państwo pewność nabycia produktów solidnych i niezawodnych.

Różne rodzaje frontów szaf Wika 203

Istotną kwestią podczas wyboru szaf Wika 203 jest nie tylko jej wielkość i funkcjonalność, ale i sam wygląd. Współcześnie na rynku nabyć można różnego rodzaju fronty, które wykonane zostały z różnego rodzaju materiałów. Można więc wybierać spośród frontów drewnianych, szklanych, jak i metalowych.
Pierwsze z nich dedykowane są przede wszystkim osobom lubiącym klasyczne rozwiązania. Fronty szklane zaś niezastąpione są przede wszystkim w niedużych wnętrzach, ponieważ mogą one optycznie powiększać pomieszczenie, nadając mu jednocześnie lekkości. Są one subtelne, lekkie i nieprzytłaczające. Trzecim typem są fronty metalowe, cechujące się dość surowym charakterem. Doskonale sprawdzą się w przypadku wnętrz w stylu amerykańskich lotów oraz w stylu industrialnym.

[h1]Szafa Wika 203