Szafa przesuwna, nowoczesna z grafiką Zonda

  • 2828
  • Producent: Maridex
  • Dostępność: NIEDOSTĘPNY

Z20 - SZAFA ZONDA Z GRAFIKĄ

Szafy

NOWOŚĆ!

 

 

Kolorystyka:

  • popiel / biały połysk

 

Wymiary:

210/206/63 cm

wys./szer./gł.

Szafa Zonda z grafiką – do pokoju dziecięcego i nie tylko 

Pokój dziecięcy to specyficzna przestrzeń w każdym domu. Musi być on odpowiednio zaplanowany, tak, by mógł bez problemu pomieścić wszelkie ubrania, zabawki oraz artykuły szkolne. Pomocna w tym okaże się szafa Zonda z grafiką, która podbiła serca wielu naszych Klientów. Jej kolorystyka to ponadczasowa, połyskująca biel z dodatkiem modnej popieli, która sprawia, że mebel ten nigdy nie wyjdzie z mody. Wysokość szafy Zonda wynosi 210 cm, szerokość 206 cm, zaś głębokość 63 cm. Wszystko to sprawia, że bez problemu pomieści ona wiele rzeczy niezbędnych w pokoju dziecięcym i nie tylko.

Duża uniwersalność szaf Zonda z grafiką

Warto również wiedzieć, że szafy Zonda odnajdą się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale i na korytarzu, w sypialni, salonie, czy też przedpokoju. Wyróżnia je przede wszystkim duża funkcjonalność. Pamiętajmy, że w szafie powinno znaleźć się wszystko to, czego nie chcielibyśmy eksponować w naszym domu. To właśnie między innymi dlatego do sypialni oraz dziecięcego pokoju należy wybrać modele mające dużą liczbę półek oraz część przeznaczoną do wieszania ubrań. Mebel ten powinien być także odpowiednio głęboki, by bez problemu mieścił w sobie przedmioty, których nie wykorzystujemy na co dzień.

Na wyróżnienie zasługuje także najwyższa jakość szaf Zonda z grafiką, które Państwu oferujemy. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by spełniały one potrzeby oraz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, które mają bezpośrednie przełożenie na wysoką trwałość każdego mebla. Wszystko to sprawia, że ich zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas.

[h1]Szafa Zonda z grafiką