Szafa przesuwna z lustrami H-17 Havana

  • 997
  • Producent: Stollech
  • Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Wymiary:
Dł. 202 cm
Gł. 59,5 cm
Wys. 218 cm
Kolor:
Dąb Sonoma

Wymiary:
Dł. 202 cm
Gł. 59,5 cm
Wys. 218 cm

Kolor:
Dąb Sonoma

Szafa przesuwna H-17 Havana – funkcjonalność i nowoczesność

Choć mebel, jakim jest szafa może kojarzyć się z czymś dużym, topornym i ciężkim, to w praktyce wcale nie musi tak być. W naszym asortymencie można znaleźć wiele różnych szaf, które od lat podbijają serca naszych Klientów nie tylko swoim nowoczesnym i oryginalnym designem, ale i solidnością wykonania. Nasze szafy to rozwiązania ponadczasowe oraz bardzo funkcjonalne, dzięki czemu odnajdą się one zarówno w przypadku dużych, jak i tych nieco mniejszych przestrzeni. Dysponujemy meblami pochodzącymi od najlepszych producentów funkcjonujących w branży, dzięki czemu mają Państwo pewność nabycia produktów z najwyższej półki. Jednym z nich jest szafa przesuwna H-17 Havana, która od samego początku naszej działalności cieszy się bardzo dużą popularnością.

Korzystna oferta szafy przesuwnej H-17 Havana

Dostępne w naszej ofercie szafy przesuwne H-17 Havana sprawdzą się przede wszystkim w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu, lecz nie tylko. Dzięki wygodnym, przesuwanym drzwiom, przed szafą nie musi znajdować się dużo miejsca, by móc w sposób komfortowy z niej korzystać. W praktyce oznacza to, że przestrzeń ta może wynosić około 60 centymetrów, czyli tyle, by móc przed nią bez problemu stanąć. Szafa ta zdaje egzamin przede wszystkim w niewielkich sypialniach. Tuż przy niej można postawić łóżko, nie martwiąc się jednocześnie, że będziemy mieć problem z otworzeniem drzwi, jak mogłoby się zdarzyć w przypadku posiadania klasycznych, otwieranych szaf. Podobna sytuacja ma miejsce w wąskich korytarzach i przedpokojach, w których to otworzenie drzwi szafy mogłoby całkowicie zablokować przejście.

Szafa H-17 Havana to mebel dedykowany osobom poszukującym rozwiązań praktycznych, solidnych i nowoczesnych. Do jej produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że szafa ta będzie służyć całkowicie niezawodnie przez wiele lat od momentu jej nabycia. Jeżeli również i Państwo chcą być jej posiadaczami, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

[h1]Szafa przesuwna H-17 Havana