Szafa przesuwna z lustrem biała Vista 180

  • 2289
  • Producent: Stolar
  • Dostępność: NIEDOSTĘPNY

WYMIARY:

Szerokość: 180 cm
Wysokość: 215 cm
Głębokość: 61 cm

korpus - biały mat; front - biały mat, lustro.

czarny mat/ lustro

dąb sonoma/ lustro

Aluminiowe prowadnice, dolne wózki na łożyskach.

 

Szafa Vista 180 – pojemność i elegancja

Szafa Vista 180 to mebel o szerokości 180 cm, wysokości 215 cm oraz głębokości wynoszącej 61 cm. Jej korpus oraz front wykonany został w kolorze białego matu, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentować się niezwykle elegancko. Szafa ta wyposażona została w duże lustro, wygodne w użytkowaniu, dolne wózki na łożyskach oraz aluminiowe prowadnice. Jest to produkt elegancki, funkcjonalny i ponadczasowy, dlatego też tak wiele naszych Klientów decyduje się na jego zakup. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą wszystkie osoby poszukujące pojemnych i nowoczesnych szaf dla swojego domu lub mieszkania.

Korzyści wynikające z posiadania szaf Vista 180

W mieszkaniach o niewielkim metrażu każdy metr jest na wagę złota, dlatego też urządzając je warto stosować takie rozwiązania, które dadzą możliwość optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Należą do nich z całą pewnością szafy Vista 180, dzięki którym istnieje możliwość zagospodarowania przestrzeni w taki sposób, by zachowało ono możliwie jak najwięcej przestrzeni użytkowej. Warto również wiedzieć, że dostępna na niniejszej stronie szafa to gwarancja większego bezpieczeństwa. Przymocowanie mebla do ściany, wykorzystanie przesuwnych drzwi, pozbawionych ostrych i wystających elementów, jak również duże lustra pokryte folią ochronną – wszystkie te kwestie przyczyniają się zarówno do zwiększenia bezpieczeństwa posiadacza szafy, jak i zwiększenia komfortu jej użytkowania.

Należy jednak podkreślić, że szafy Vista 180 odnajdą się nie tylko w małych przestrzeniach, ale i domach o dużym metrażu. Bardzo duże możliwości aranżacyjne, jakie dają te meble, powodują, że można je bez problemu wpasować w przygotowany projekt wnętrza. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do zakupów.

[h1]Szafa Vista 180