Szafa Uno

  • 2363
  • Producent: Stolar
  • Dostępność: NIEDOSTĘPNY

WYMIARY:

Szerokość:  203 cm
Wysokość: 215 cm
Głębokość:  61 cm

korpus - czarny; front - czarny, lustro.

Aluminiowe prowadnice, dolne wózki na łożyskach.

Dlaczego warto zakupić szafę Uno?

Istnieje wiele powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakup mebli w naszym salonie. Jednym z nich jest z całą pewnością zróżnicowana oferta spośród której każdy z Państwa z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dysponujemy meblami w różnych stylach, które odnajdą się niemalże w każdym wnętrzu, wprowadzając do niego niepowtarzalny klimat oraz elegancję. Na uwagę zasługują przede wszystkim nowoczesne szafy Uno, które wyróżniają się na tle innych nie tylko swoim niebanalnym, oryginalnym i nowoczesnym designem, ale również dużą funkcjonalnością. Odnajdą się one niemalże w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu, czy też wielkości.

O czym warto pamiętać decydując się na zakup szaf Uno?

Aby móc zapewnić sobie porządek i ład w danym pomieszczeniu, warto już zawczasu pomyśleć o odpowiednim wnętrzu szafy Uno. Oczywiście inny będzie jej plan w sytuacji, gdy przeznaczeniem szafy będą wyłącznie ubrania, innym, gdy spełniać będzie ona rolę garderoby, a jeszcze innym w sytuacji, w której będzie ona służyć przechowywaniu sprzętów domowych, takich jak suszarki na ubrania, czy deski do prasowania. O tym, do czego będzie służyć, trzeba zakomunikować już na etapie zamawiania szafy. Wówczas otrzymają Państwo pewność nabycia mebla, który spełniać będzie wszystkie Wasze potrzeby i wymagania.

Zastosowanie szaf Uno

Jakie jest zastosowanie szaf Uno i w jakich miejscach się sprawdzą? Najczęstszym miejscem, w którym znaleźć można szafy uno jest korytarz lub przedpokój. Jest to oczywiście rozwiązanie dobre i praktyczne, lecz nie jedyne. Szafa znajdująca się w przedpokoju może pełnić funkcję schowka na kurtki, płaszcze, buty, czy też inne akcesoria. W jej wnętrzu można umieścić również suszarkę na pranie lub też deskę do prasowania, jeżeli nasza łazienka jest zbyt mała. Szafy odnajdą się także w sypialni, w której mogą stać się mniejszą lub większą garderobą. Takie rozwiązanie wpłynie na estetykę pomieszczenia, a wszystko to dzięki możliwości zachowania porządku i schowania nieużywanych w danym momencie rzeczy.

[h1]Szafa Uno